O nás

Nove logo ABK


Kdo je a co dělá ABK Benešov s.r.o. ?


 

Sběrný dvůr, kovošrot, výkup, sběr druhotných surovin nebo sběrna ?… Nevíme, jak přesně se Vám představit, protože každý tento obor nazývá jinak, nicméně všechny z výše uvedených příkladů nás skvěle vystihují.

Naše firma se zaměřuje na výkup barevných kovů, použitých autobaterií, kabelů, alternátorů, elektromotorů a dokonce i katalyzátorů. Budejeme jí na jednoduchých, přesto efektivních zásadách slušného a poctivého podnikání. Věříme, že takový přístup nám zaručí dlouhodobě výborné vztahy se zákazníky a vzájemnou spokojenost.

Vedlejší činností, kterou se zabýváme je prodej nových autobaterií značky VARTA, které máme skladem.

Výkupní ceny držíme na takové úrovni, aby dosahovaly prvních pozic mezi jinými společnostmi v regionu a byly pro Vás tou nejlukrativnější možností. Přesvědčit se můžete například na Výkupním ceníku.

Ceny autobaterií naleznete v Ceníku autobaterií.

 

No.. a jak to ABK vůbec začalo ? To se dozvíte o pár řádků níže.

 

 

PRIBEH TASTE

 

Rok 2015, kdy oficiálně vznikl výkup ABK Benešov s.r.o., byl plný překážek, které se nám stavěly přes cestu za úspěchem. Trvalo skoro rok, než jsme se popasovali s legislativními požadavky, které jsme řešili před začátekem pracovní doby v zaměstnání a po ní se opět scházeli, abychom dále budovali to, co nám dávalo smysl.

V současné době se naše firma skvěle zabíhá, poznáváme nové přátele a nové zákazníky. Můžeme se pyšnit nejlepšími výkupními cenami v okolí a zároveň také prodejními cenami autobaterií. A i přestože je část týmu stále zaměstnaná, jdeme hrdě za svým cílem. Tím je poskytovat služby našim skvělým zákazníkům jak nejlépe umíme.

Věřte v nás, jsme mladí, chtiví a chceme tenhle byznys dělat férově, protože takový přístup se v dnešní době cení.

ABK Team

o nas bar