VÁNOČNÍ AKCE VE VÝKUPU ABK BENEŠOV

  • 0

VÁNOČNÍ AKCE VE VÝKUPU ABK BENEŠOV

Category : NOVINKY

Přátelé,

od pondělí 5.12.2016 u nás v kovošrotu ABK Benešov startuje vánoční akce, která přinese řadu pozitivních pohybů ve výkupním ceníku. Proto, pokud chcete na Vánoce získat ještě nějákou tu kačku navíc, určitě nás navštivte, ať už se starou autobaterií a nebo s barevnými kovy a druhotnými surovinami.

Ačkoliv se to nemusí zdát, cenový rozdíl v korunovém rozmezí může ve finálním součtu přinést poměrně znatelnou částku navíc. Ale předpokládáme, že to si každý dokáže spočítat sám.

Jak už jsme se zmiňovali v předchozích článcích, měď jde nahoru a na následující týden opět zvyšujeme ceny právě v rámci naší vánoční akce, proto neváhejte využít této možnosti, trh je těžko předvídatelný a je poměrně těžké říct, kdy cena opět klesne. Právě proto pro Vás vydáváme tyto články, abyste byli v obraze.

Za nás je určitě dobré této akce využít před Vánoci, protože Vánoce jsou poměrně finančně náročné období. Výkupní ceny jsou slušné a další nárůst upřímně nemůžeme garantovat ( ale ani vyloučit ) – takže sázejme na jistotu.

Zde uvádíme jednoduchý výňatek z vánoční akce :

AUTOBATERIE za 16 Kč / Kg

MĚD122 Kč / Kg ( standartně 120 Kč / Kg – v případě velkoobchodu cena roste )

KABELY45 Kč / Kg

MOSAZ70 Kč / Kg

Těšíme se na případnou diskuzi v rámci předpovědí cenové situace na příští rok.

Přejeme příjemný start do nového týdne.

Váš ABK Team


Leave a Reply