Zaplatíme Vám za doporučení

  • 0

Zaplatíme Vám za doporučení

Category : NOVINKY

Hezké páteční ráno přátelé,

zarazil Vás nadpis článku ? Myslíte si, že je to jen další „žvást“, který běžně firmy vypouštějí, aby se v očích zákazníků leskly jak nový měděný drát, ale když má dojít na lámání chleba, najdou si tisíce výmluv, než aby dodržely to, co dodržet mají ?

 

Ne! Takhle to u nás fungovat nemůže a hned Vám vysvětlím proč.

 

Naše firma, výkup, sběrna nebo kovošrot – zkrátka ABK Benešov, je poměrně nová. Jsme na trhu necelý rok a věřte, že kdybychom se snažili pouze krátkodobě vydělat na poutavých lžích, nevydržíme tu moc dlouho. Informovanost, poctivost a dobré vztahy se zákazníky, to jsou podstatné pilíře k dlouhodobým vztahům a k zachování dobrého jména značky. Nevíme jak ostatní, ale my se toho hodláme držet.

Teď k věci. Při nedávném rozhovoru s ostatními zakládajícími členy jsme se rozhodli, že pro Vás postavíme akci, která výkup ABK Benešov pomůže rozšířit mezi další potencionální zákazníky a toho, kdo se na tom podílí, finančně odměníme.

Princip akce spočívá v tom, že Vy jako náš zákazník dostanete z každého dašího člověka, kterého doporučíte procentuální podíl (1%) z výkupní tržby.

Příklad:

Víte, že Váš kamarád František má v autoservisu k likvidaci 1 t starých autobaterií. Řeknete mu o naší ceně výkupu autobaterií a on se rozhodne je k nám přivést. Zdůrazníte mu, že musí nahlásit, že přišel na Vaše doporučení. Vedoucí pobočky (p.Šnajdr) Vám po procesu výkupu vypočítá provizi za doporučení a zašle na Váš bankovní účet, která při současných cenách bude 160,- Kč. A to pouze za doporučení jednoho kamaráda automechanika.

 

V případě, že máte zájem se do tohoto programu zapojit, stavte se u nás na pobočce a společně vše probereme.

 

Mějte hezký pátek.

 

Váš ABK Team

 


Leave a Reply